VIDEO: AHL zažila bitku gólmanů. Moc jim to nešlo

Přidal  Daniel Reichel   do  , , ,      17. 12. 2017 18:39     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: AHL zažila bitku gólmanů. Moc jim to nešlo  

Pěstní souboje mezi gólmany jsou v hokeji vzácným jevem a fanoušci je milují. Ne vždy ale mají kýžený efekt.

Během sobotního klání mezi celky Providence Bruins a Hershey Bears v AHL se do křížku dostali brankáři Pheonix Copley a Jordan Binnigton, kteří shodili rukavice v rámci hromadné rvačky v obranném pásmu Hershey.

Oba si vybruslili do středu hřiště a po krátké slovní výměně se pustily do potyčky, kterou se zámořští komentátoři zdráhají nazvat bitkou. Místo dobře mířených ran si totiž Copley a Binnigton spíše jen vzájemně přidržovali dresy.

Štítky

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.