VIDEO: Česká mafie v Bostonu! Z Krejčího přihrávky se tajil dech, Pastrňák má 200. bod

Přidal  Daniel Reichel   do  , , , , ,      1. 4. 2018 6:22     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Česká mafie v Bostonu! Z Krejčího přihrávky se tajil dech, Pastrňák má 200. bod  

Veledůležitou výhru si v sobotu připsali Boston Bruins, když i díky třem asistencím Davida Krejčího porazili Floridu 5:1.

Český útočník se podílel na gólech v časech 11:15, 14:06 a 21:32, přičemž nejvíce hokejové krásy pobral jeho pas z 12. minuty, jímž klub z Massachusetts vyrovnával na 1:1. Nádherná spin-o-rama přihrávka mířící přímo na hůl obránce Nicka Holdena se stala i u jednou z nejhezčích akcí sobotního programu NHL.

Do statistik utkání se zapsal i forvard David Pastrňák za svou asistenci na přesilovkovou trefu Patrice Bergerona. Pro havířovského rodáka se jednalo o 200. bod kariéry v NHL.

Boston po vítězství znovu převzal vedení v Atlantické divizi a vyhoupl se i do čela Východní konference.

Holdenův gól po brilantní přihrávce Davida Krejčího:

Pastrňákova přihrávka na branku Patrice Bergerona:

Titulní foto: Icon Sportswire

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.