VIDEO: Hertl ze sebe udělal Biebera. Efektivní ale nebyl

Přidal  Daniel Reichel   do  , , ,      25. 1. 2020 10:30     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Hertl ze sebe udělal Biebera. Efektivní ale nebyl  

O jeden z nejzmiňovanějších okamžiků pátečních dovednostních disciplín NHL se postaral český útočník San Jose Tomáš Hertl, který si před nájezdem proti Jordanu Binningtonovi dal na tvář masku s podobiznou slavného zpěváka Justina Biebera.

Za svůj kousek sice sklidil velký aplaus publika, na jeho sportovní výkon to už ale tolik pozitivní vliv nemělo, když akci sotva zakončil a jeho protějšek neměl se zákrokem nejmenší problémy.

Fanda NHL

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.