VIDEO: Lemieux hrubě atakoval Trochecka. Přijde suspendace?

Přidal  Daniel Reichel   do  , , , ,      3. 11. 2018 9:44    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Lemieux hrubě atakoval Trochecka. Přijde suspendace?  

Útočník Jets Brendan Lemiex si v pátečním duelu s Floridou vykoledoval za svůj neurvalý nájezd do forvarda Vincenta Trochecka vyloučení do konce zápasu. Není vyloučeno, že se zákrokem bude zabývat i Oddělení hráčské bezpečnosti NHL.

Hned po nebezpečném hitu do oblasti hlavy se Lemieux zapojil do bitky s obráncem Mackenziem Weegarem.

Trocheck vyvázl z incidentu jen s menším krvavým poraněním a z utkání neodstoupil.

Dvaadvacetiletý Lemieux zná prostředí trestné lavice více než dobře. V minulé sezóně nasbíral na farmě v Manitobě za 51 zápasů 170 trestných minut. Jeho otec Claude, jenž v NHL odehrál 1 215 klání, pak byl svou hrou „na hraně“ pověstný.
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby.Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.