VIDEO: Marchand v masce. Fleury povýšil dráždění soupeře na novou úroveň

Přidal  Daniel Reichel   do  , , , , ,      17. 5. 2018 6:09     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Marchand v masce. Fleury povýšil dráždění soupeře na novou úroveň  

Fanshop týmu

Chování útočníka Bruins Brada Marchanda bylo jedním z ústředních témat prvních dvou kol letošního play-off. Lízání a kousání se stalo novým průvodním znakem známého provokatéra, který ve velkém plnil stránky novin i internetových diskuzí. Po vypadnutí Bostonu však našel důstojného nástupce v Marcu-Andre Fleurym.


PŘIPOMEŇTE SI: Marchandova promiskuita začíná dráždit. Po Komarovovi ochutnal i Callahana


Gólman Golden Knights se ve třetím zápase série Západní konference proti Winnipegu blýskl nejen několika brilantními zákroky, nýbrž také způsobem, jak zareagoval na potyčku u své svatyně. Jeden z nejlepších brankářů této sezóny ukázal, že kromě lapačky a vyrážečky dokáže podráždit soupeře i svým ukazováčkem.

Šimrání jako nová taktika? Proč ne.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.