VIDEO: Pastrňák napálil Lundqvista přihrávkou naslepo

Přidal  Lukáš Zitka   do  , , ,      28. 3. 2019 11:33     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Pastrňák napálil Lundqvista přihrávkou naslepo  

Fanshop týmuDavid Pastrňák se po lehčím zranění vrátil do sestavy Bostonu minulý týden a opět se zařadil mezi hlavní tahouny mužstva. Noční utkání proti New York Rangers přeměnil ve vlastní show.

České křídlo zařídilo fanouškům skvělou podívanou, když Rangers doslova rozsápal pěti body za hattrick a dvě přihrávky. Začátkem třetí třetiny ošálil zkušeného švédského brankáře v brance soupeře přihrávkou naslepo spoluhráči Jakovi DeBruskovi, pro kterého to byla letošní už 24. branka.

Pětibodový večer opět přiblížil Pastu k překonání jeho dosavadního bodového maxima, které si stanovil loni na metě 80 bodů. Nyní mu zbývá získat tři body, aby ji vyrovnal.

Autor  

Žurnalistiku se střídavými úspěchy studoval v Brně a poté v Praze. S novinařinou začínal v redakci Pardubického deníku, později strávil rok ve službách jednoho hokejového serveru. Následně na dva roky zakotvil v Evropském vydavatelství, kde však psal především o politice. Pak úplně změnil pracovní zaměření, aby se loni na podzim vrátil v plné síle do světa sportovní žurnalistiky v barvách časopisu Svět sportu a nově též serveru nhlnews.cz. Dlouhodobě sleduje především výkony hráčů Anaheimu Ducks a Detroitu Red Wings, mezi nejoblíbenější hráče řadí Pavla Dacjuka, Henrika Zetterberga, Teemu Selänne a Paula Kariyu. Kontakt na autora: lukas.zitka@nhlnews.cz