Fanshop týmuCalgary v noci na svém ledě přivítalo hráče Dallasu, kteří stále bojují o potvrzení účasti v play-off. Skóre zápasu otevřel v 18. minutě ruský útočník Alexander Radulov po chybě obránců Flames.
Hráči Stars střídali, když si veterán hrající v Texasu druhou sezonu vzal puk ve vlastní třetině a rozjel se s ním do svého útočného pásma. Těsně před modrou čarou se potkal s trojicí hráčů v červených dresech, kteří jej však víceméně bez větších problémů pustili před svého gólmana Davida Ritticha. Ten kapituloval po parádní beckhendové kličce.
Český gólman ve službách kanadského týmu inkasoval ještě jednu branku, zápas nakonec ovládli hosté v poměru 2:1. Radulov byl za svoji akci vyhlášen první hvězdou utkání.