VIDEO: Rozzuření gólmani. Anderson a Vasilevskij nešetřili emocemi

Přidal  Daniel Reichel   do  , , , ,      20. 1. 2019 10:26    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Rozzuření gólmani. Anderson a Vasilevskij nešetřili emocemi  

Fanda NHL

Co milují fanoušci NHL nade vše nejvíc? Nahněvané brankáře.

Sobotní program sice nepřinesl gólmanské rvačky, muži v bráně o sobě přesto dali vědět i jinak než skvělými zákroky.

Craig Anderson z Ottawy se pořádně navztekal při rozdílové brance St. Louis na 3:2, jež padla po vypíchnutí puku zpoza jeho rukavice. Emoce mu však nepomohly a gól platil.

Ještě o něco kurióznější situace byla k vidění v Tampě, kde San Jose snižovalo 36 sekund před koncem třetího dějství na 3:6. Strážce tamní brány Andreje Vasilevského kotouč za jeho zády natolik frustroval, že zuřivě udeřil svou holí o horní tyčku a poté jí odhodil do rohu kluziště.

Jak vidno, adept na Vezinovu trofej si na sebe klade vysoké nároky.Nahněvaný Anderson:

Vasilevskij a jeho vztek:

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby.Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.