VIDEO: Skvělý Keith Yandle udělal z obránců Bruins kompars

Přidal  Martin Hrubý   do  , , ,      24. 3. 2016 18:47    Komentář  

Odvážným průnikem přes celou hrací plochu se ve středečním utkání National Hockey League předvedl Keith Yandle. Americký obránce přispěl dvěma asistencemi k výhře New Yorku Rangers 5:2 nad Bostonem.


Sledujte NHLnews také na Facebooku a Twitteru.


Yandle v duelu s Bruins ukázal, že umí nejen bránit. Nejprve v čase 8:37 asistoval u přesilovkové branky Matse Zuccarella, o tři minuty později a opět v početní převaze připravil střeleckou parketu pro Dereka Stepana.

Devětadvacetiletý rodák z Miltonu předvedl nádhernou samostatnou akci, při níž oklamal defenzivu soupeře v čele s kapitánem Zdenem Chárou, naservíroval puk Stepanovi a ten zavěsil do odkryté branky.

A ještě jeden pohled

Štítky

Autor  

Narozen v roce 1971. NHL sleduji od začátku 80. let, redaktorem od roku 2000. Spoluzakladatel webového serveru NHL.cz. Největší hokejový zážitek - návštěva zápasů NHL, v nichž nastoupilo dohromady osm členů slavné dynastie Edmontonu Oilers z osmdesátých let minulého století včetně Waynea Gretzkyho, Granta Fuhra, Glenna Andersona nebo Craiga MacTavishe, jenž jako vůbec poslední hráč v historii NHL hrál bez helmy.