VIDEO: Smith-Pelly sroloval Paláta

Přidal  Daniel Reichel   do  , , , , ,      14. 5. 2018 6:02     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Smith-Pelly sroloval Paláta  

Fanshop týmu

Bylo to takřka symbolické.

V prostředním dějství druhého utkání finále Východní konference mezi Tampou a Washingtonem si za vyrovnaného stavu 2:2 počíhal útočník Capitals Devante Smith-Pelly na Ondřeje Paláta, aby jej tvrdým hitem poslal k ledu a odstartoval tak jízdu svého týmu za vysokou výhrou.

Český forvard se těsně před drsným nárazem narovnal a vyhnul se tím potenciálnímu úderu do hlavy, Lightning se však už postavit na nohy nedokázali, inkasovali další čtyři branky a v sérii ztrácejí už 0:2 na zápasy.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.