VIDEO: Spolupráce Pastrňák-Marchand brala dech

Přidal  Daniel Reichel   do  , , , ,      10. 6. 2019 6:02     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Spolupráce Pastrňák-Marchand brala dech  

Bruins si odvážejí ze St. Louis cenné vítězství, když porazili Blues v šestém zápase finále 5:1 a vyrovnali stav série na 3-3. Velký podíl na úspěchu měl i český útočník David Pastrňák, který se díky skvělé spolupráci s Bradem Marchandem zaskvěl dvěma body za gól a asistenci.

Pastova přihrávka na Marchandovu branku, k níž došlo v první třetině při dvojnásobné přesilovce Bostonu, ohromila svou precizností. Další vynikající kooperace tohoto dua ze závěrečného dějství zase dokonale ukázala, jak sehraní tihle parťáci jsou.

(Nejen) pro fandy Medvědů radost pohledět.

Pastrňákova asistence, 1:0 pro Bruins:

Pastrňákův gól, 4:1 pro Bruins:

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.