Winnipeg přišel o jednu ze svých největších hvězd

Přidal  Daniel Reichel   do  , , ,      28. 12. 2017 21:20    Komentář  

Fanoušci Jets vstřebávají těžkou zprávu. Hlavní kouč Winnipegu Paul Maurice ve čtvrtek oznámil, že asistent kapitána Mark Scheifele bude vinou zranění v horní části těla 6-8 týdnů mimo hru.

Čtyřiadvacetiletý útočník nedohrál středeční utkání proti Edmontonu, když ve druhé třetině nepříjemně upadl na mantinel. Po nárazu, k němuž došlo v rámci souboje s obráncem Oilers Brandonem Davidsonem, si Scheifele držel pravé rameno a musel být odveden do šaten.

Ztráta šikovného Kanaďana, jenž patří mezi opory týmu, bude Jets bolet. V této sezóně má ontarijský rodák v průměru jeden bod na zápas a s 15 góly a 22 asistencemi je po Blakeu Wheelerovi druhým nejproduktivnějším hráčem mančaftu.

Titulní foto: Icon Sportswire

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby.Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.