- Reklama -

Kdo nahradí Bergerona? Zde je pět jmen

- Reklama -

Nahradit Patricea Bergerona se nedá. Boston však bude po jeho odchodu do důchodu muset hledat nového elitního centra. Josh Wegman z portálu theScore přišel rovnou s pěti adepty.

Kromě Bergerona by se s kariérou mohl ještě rozloučit i centr David Krejčí. Prvními dvěma v hierarchii by tak byli Pavel Zacha a Charlie Coyle. A přestože se jedná o kvalitní forvardy, není pochyb o tom, že by klub měl před nimi ještě někoho kvalitnějšího.

Wegman staví na první dvě místa mezi kandidáty na posílení Bruins Eliase Lindholma z Calgary a Marka Scheifeleho z Winnipegu. Prvně jmenovaný by přitom ze všech potenciálně dostupných centrů dával největší smysl, jelikož hraje podobnou hru jako Bergeron a je silný i na vhazováních.

Dalšími třemi potenciálními cíli Bruins by mohli být Logan Couture zo San Jose, Jevgenij Kuzněcov z Washingtonu a Christian Dvorak z Montrealu.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -