- Reklama -

Blashill pokračuje v Detroitu

- Reklama -

Red Wings a hlavní kouč Jeff Blashill se dohodli na podpisu nové smlouvy. Na lavičce však nezůstane jeho asistent Dan Bylsma.

47letý trenér má za sebou šestou sezónu v pozici šéfa lavičky a aktuálně je třetím nejdéle sloužícím trenérem NHL po Jonu Cooperovi z Tampy a Paulu Mauriceovi z Winnipegu. Střídačku Detroitu okupuje od roku 2015, kdy na ni nahradil Mikea Babcocka.

„Jsem Rudým křídlem už dlouho. Jsem v této pozici nějaký čas a miluju to tady. Jsem rád součástí této organizace,“ uvedl Blashill, který má doposud bilanci 172-221-62. V tomto ročníku dosáhl bilance 19-27-10 a skončil jako předposlední v Centrální divizi.

Bylsma na lavičce nezůstává, protože se rozhodl hledat nové příležitosti v lize. V pozici asistenta byl poslední tři ročníky. Předtím byl hlavním koučem, který získal s Pittsburghem Stanley Cup.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -