- Reklama -

Hokej bez bodyčeků? Premiér Ontaria je proti

- Reklama -

Premiér kanadské provincie Ontario Doug Ford si neumí představit hokej bez fyzického kontaktu a podporuje setrvání bodyčeků v juniorské OHL (Ontario Hockey League). Ta má začít na začátu února.

Jeho pohled je v rozporu s ministryní sportu Lisou MacLeodovou, která v pátek prohlásila, že delší a úmyslný kontakt mezi sportovci nebude povolený. Cílem tohoto opatření by bylo zamezit šíření nemoci COVID-19.

„Spolupracujeme s OHL na vytvoření bezpečného plánu návratu k hraní, který bude muset být schválený experty na zdraví,“ uvedl Ford. „K dnešnímu dni nebylo provedeno žádné rozhodnutí. Byl bych rád, kdyby se OHL vrátila co nejvíce normální a s bodyčeky.“

Vedení OHL na debatu zareagovalo tím, že pokud se nenajde studie, která by spojovala bodyčeky s šířením koronaviru, tak bude za jejich setrvání bojovat.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -