- Reklama -

Jak to vypadá se smlouvou pro Ovečkina?

- Reklama -

Hvězdný útočník Alex Ovečkin a jeho Capitals nebudou během play-off vyjednávat o nové smlouvě. V pátek to médiím sdělil generální manažer Brian MacLellan.
„Čekáme na konec play-off, abychom viděli, jak se vše vyvine,“ uvedl MacLellan. „Budeme čekat a potom posoudíme, na čem jsme a rozhodneme se.“

HOKEJOVÁ BOMBA: Roušky NHL za pár kaček!

Ovečkin může podepsat smlouvu od letošního července, jelikož mu stávající 13letý kontrakt s průměrnou roční hodnotou 9,54 mil. dolarů končí po příštím ročníku.
„Nebavíme se o tom a ani o tom nepřemýšlím, protože máme teď dost věcí na práci,“ řekl hráč na začátku kempu.
34letý Rus naskočil v tomto ročníku do 68 duelů, v nichž vstřelil 48 branek a nasbíral 67 bodů. V NHL odehrál celkem 1 152 zápasů se ziskem 1 278 bodů.
Washington začne play-off skupinou o nasazení, v níž se střetne s Tampou Bay, Philadelphií a Bostonem.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -