- Reklama -

Jets suspendovali Byfugliena

- Reklama -

Winnipeg suspendoval obránce Dustina Byfugliena. Důvodem je jeho nepřipojení se k přípravnému kempu, uvádí expert stanice TSN Bob McKenzie.
Hráč byl o tomto opatření informován předem a není třeba za tím hledat nic zlého.
Pokud se 34letý zadák neohlásí do úvodního hracího dne, nebude se jeho cap hit započítávat do platového rozpočtu. A to je také důvod, proč se vedení Jets k tomuto kroku uchýlilo.
Byfuglien má aktuálně osobní volno, jehož přesné důvody nejsou známy (psali jsme ZDE). Jets stále doufají, že se jeho soukromé problémy vyřeší a zapojí se do sezóny, nyní ale potřebují ochránit svou soupisku.
Rodákovi z Minnesoty zbývají z aktuálního kontraktu s cap hitem 7,6 mil. dolarů ještě dva roky. V předchozích čtyřech sezónách byl z hlediska času na ledě nejvytěžovanějším hráčem mančaftu.

 

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -