- Reklama -

Kaprizov údajně odmítl tučnou nabídku

- Reklama -

Insider Mike Russo v podcastu Daily Face Off prozradil, že jednání mezi Minnesotou a hvězdným útočníkem Kirillem Kaprizovem se zajímavě zamotala a došlo v nich k nečekanému zvratu.

Russo informoval, že generální manažer Bill Guerin už udělal mladému Rusovi velmi zajímavou nabídku. Doposud se ale střetl s odmítavým postojem.

„Moje intuice hovoří, že nabízeli okolo devíti miliónů při osmileté smlouvě a pravděpodobně 8,5 až osm miliónů při sedmiletém kontraktu,“ uvedl Russo.

Podle experta se nakonec obě strany dohodnou na kompromisu, který by spočíval ve čtyř až pětileté smlouvě. Wild nechtějí tříletou a kratší smlouvu, po které by se stal nechráněným volným hráčem a z týmu by odešel. Hráč zase věří, že o pár let později by mohla jeho hodnota vzrůst na 10 až 11 miliónů.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -