- Reklama -

Nashville si pojistil svou hvězdu megakontraktem

- Reklama -

Nashville podepsal s hvězdným zadákem Romanem Josim nový osmiletý kontrakt s průměrnou roční hodnotou 9,059 mil. dolarů.
Dohoda zahrnuje i plnou klauzuli o nevyměnitelnosti.


Josi se stane třetím nejlépe placeným obráncem v NHL za Erikem Karlssonem (11,5 mil.) a Drewem Doughtym (11 mil.). Smlouva začne platit od příští sezóny.
29letý kapitán je v závěrečném roce sedmiletého kontraktu na 28 miliónů, který s Preds stvrdil v červnu 2013.
Rodák z Bernu má za sebou 56 bodový ročník a v aktuální sezóně stihl za 11 zápasů nasbírat už pět branek a osm asistencí. V posledních šesti letech přitom zaznamenal v průměru 52 bodů.
Nashville má nyní pod platovým stropem k dispozici 2,5 miliónů a k tomu devět hokejistů, kteří se mohou stát v létě nechráněnými hráči.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -