- Reklama -

Oilers mají nového generálního manažera

- Reklama -

Edmonton najal dlouholetého činovníka Detroitu Kena Hollanda jako svého nového generálního manažera. Informaci přinesl Ryan Rishaug ze stanice TSN.
Oficiální prohlášení z klubu má přijít v rámci několika dnů.

Darren Dreger ze stanice TSN na svém twitterovém účtu uvádí, že 63letý Kanaďan podepsal s Olejáři pětiletý kontrakt s ročním platem pět miliónů amerických dolarů.


Holland má za sebou úžasnou kariéru v organizaci Red Wings, kterou jako generální manažer dovedl ke třem Stanley Cupům. V roce 2018 se dohodl na prodloužení spolupráce, letos v dubnu jej ale na pozici nahradil Steve Yzerman (čtěte ZDE).

Rodáka z Vernonu čeká v Albertě těžká práce. Edmonton zmeškal dvě sezóny za sebou play-off, když mu nepomohla ani přítomnost hvězdného Connora McDavida.
- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -