- Reklama -

Pastova lajna se trápí. Marchand si sypal popel na hlavu

- Reklama -

Forvard Brad Marchand bere zodpovědnost za pomalý start první lajny Bruins ve finále Stanley Cupu na sebe. Boston ztratil i kvůli neproduktivitě svých hvězd druhé utkání série proti Blues 2:3 po prodloužení.
„Potřebujeme být lepší,“ řekl 31letý Kanaďan na adresu své útočné řady. „Já osobně jsem nebyl poslední dva zápasy dobrý. Nemůžeme hrát takhle,“ cituje jeho slova Fluto Shinzawa z portálu The Athletic.

Triu Marchand – Pastrňák – Bergeron se v rámci letošního postseason dařilo, ale ve finálových duelech s Blues dalo dohromady jen gól do prázdné brány a asistenci.
Zatímco v předchozích bojích s Hurricanes se TOP útok Bruins podílel na 65 % gólových šancí svého týmu, v minulých dvou střetnutích se toto číslo zredukovalo na polovinu.
„Snaží se ze všech sil,“ vyjádřil se Marchand na adresu soupeře. „Vyhráli mnohou soubojů v našem pásmu…Získávají hodně puků a těží z toho příležitosti.“
„Marchy“ má po 19 zápasech play-off na svém kontě 19 bodů (8+11).
Série se nyní za stavu 1-1 přesouvá do Missouri. Program naleznete ZDE.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -