- Reklama -

Pens vytrejdovali jednu ze svých tváří

- Reklama -

Pittsburgh vytrejdoval forvarda Teddyho Bluegera do Vegas, aby na oplátku získal obránce Petera DiLiberatora a volbu ve třetím kole draftu 2024.

„Jsme vděčni za všechno, co Teddy pro tento tým a tuto organizaci v posledních deseti letech vykonal,“ uvedl generální manažer Penguins Ron Hextall. „Byl jedním z našich top hráčů na oslabení a pravý profesionál. Přejeme mu jen to nejlepší.“

28letý Blueger odehrál v této sezóně 45 zápasů, ve kterých vsítil dvě branky a přidal osm asistencí.

Svou dráhu v NHL začal v roce 2012, kdy si jej ve druhém kole vybrali Penguins. U Tučňáků pak strávil celou svou kariéru.

- Reklama -

Před sezónou 2021/22 Blueger podepsal dvouletý kontrakt na 4,4 mil. dolarů. Po tomto ročníku se může stát nechráněným volným hráčem.

22letý DiLiberatore se pohybuje na hranici ECHL a AHL a na premiéru v NHL stále čeká.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -