- Reklama -

San Jose potvrdilo jméno hlavního kouče

- Reklama -

Sharks v úterý oznámili, že se Bob Boughner vrátí na jejich lavičku i v příští sezóně. Již ale nebude dočasným, ale trvalým hlavním trenérem.
Boughner působil nejdříve jako asistent Petera DeBoera, který dostal padáka 11. prosince. Tým dosáhl pod Boughnerovým vedením bilanci 14-20-3 a nepostoupil ani do rozšířeného play-off, když skončil na dně Západní konference.


„Bob odvedl v sezóně velký kus práce a dostal nás zpět k hraní s naší identitou a struktuře, ve které potřebujeme být, abychom byli úspěšní,“ uvedl generální manažer Doug Wilson. „Během druhé poloviny sezóny jsme viděli značné zlepšení v klíčových oblastech sezóny…“
49letý Boughner trénoval dvě sezóny Panthers, kteří jej posléze vyměnili za Joela Quennevilla. V NHL má bilanci 94-82-25, do play-off přitom nikdy nepostoupil.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -