- Reklama -

VIDEO: Dlouho jsem nezažil tak tvrdý hit, komentoval Doan srážku se spoluhráčem

- Reklama -

Kapitán Arizony Shane Doan platí v National Hockey League za tvrdého chlapíka, ovšem nečekanou srážku se spoluhráčem Jakobem Chychrunen rozdýchával hodně těžko. K nešťastné kolizi došlo jen pár minut před úvodním buly pondělního klání mezi domácími Coyotes a Coloradem.


Sledujte NHLnews také na Facebooku a Twitteru.


„Při rozbruslení jsem se srazil se spoluhráčem. Byla to taková nešťastná nehoda,“ prozradil čtyřicetiletý rodák z Halkirku příčinu svých potíží, kvůli kterým se musel okamžitě podrobit vyšetření, zda neutrpěl otřes mozku.
Kojoti vstoupili do zápasu bez zkušeného křídelníka a na jeho postu ve třetím útoku zaskakoval český forvard Radim Vrbata. Po absolvování tzv. protokolu na vyšetřování otřesů mozku se Doan v závěru první třetiny připojil ke svým spoluhráčům. V zápase pak odehrál 13 střídání, na ledě strávil 9 minut a 48 sekund.
„Ani jsem nevěděl, s kým jsem se srazil,“ přiznal Doan po zápase, ve kterém Arizona porazila Colorado nejtěsnějším možným poměrem 1:0. „Dlouho jsem nezažil tak tvrdý hit,“ dodal zkušený kanadský hokejista.

- Reklama -
Martin Hrubý
Narozen v roce 1971. NHL sleduji od začátku 80. let, redaktorem od roku 2000. Spoluzakladatel webového serveru NHL.cz. Největší hokejový zážitek - návštěva zápasů NHL, v nichž nastoupilo dohromady osm členů slavné dynastie Edmontonu Oilers z osmdesátých let minulého století včetně Waynea Gretzkyho, Granta Fuhra, Glenna Andersona nebo Craiga MacTavishe, jenž jako vůbec poslední hráč v historii NHL hrál bez helmy.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -