Isles podepisovali forvardy

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      20. 8. 2019 9:31     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Isles podepisovali forvardy  

Islanders podepsali nové smlouvy s útočníky Joshem Ho-Sangem a Michaelem Dal Collem.

Ho-Sangův dvoucestný roční kontrakt má na úrovni NHL hodnotu 874 tis. dolarů, Dal Colleův dvouletý jednocestný 1,4 miliónů. Oba hokejisté byli chráněnými volnými hráči, kteří marně čekají na výraznější stopu v organizaci.

Fanda NHL

Ho-Sang odehrál v minulé sezóně za první tým 10 zápasů s bilancí gólu a asistence. Větší část roku strávil v AHL (56 utkání, 8+35).

Dal Colle naskočil v uplynulém ročníku do 28 duelů se ziskem tří branek a čtyř nahrávek. Jednu šanci dostal i v play-off.

Ostrované mají nyní pod platovým stropem k dispozici 7,9 mil. dolarů. Z chráněných volných hráčů jim zbývá dohodnout se pouze s útočníkem Anthonym Beauvillierem.Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.