Jumbo Joe letí dál! Se Sharks bude ještě minimálně rok

Přidal  Lukáš Zitka   do  , ,      6. 9. 2019 23:56     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Jumbo Joe letí dál! Se Sharks bude ještě minimálně rok  

Fanshop týmuJednička draftu 1997 Joe Thornton si prodlouží kariéru. Nedávno čtyřicetiletý centr se dočkal nového jednoletého kontraktu se svým dosavadním zaměstnavatelem San Jose Sharks. Nic tak nebrání tomu, aby obrovitý útočník načal svoji 22. sezonu.

Zkušený veterán se v Kalifornii zdrží ještě minimálně rok. Za tu dobu si má vydělat dva miliony dolarů. Po uplynulém ročníku si vzal chvilku na rozmyšlenou, nevěděl, jestli bude chtít hrát dál.

„Nebylo to zas tak dlouho poté, co skončila poslední sezona. Začal jsem chodit do posilovny a cítil se skvěle. Rozhodl jsem se ještě před červencem,“ poodhalil jak dlouho trvalo jeho rozhodování někdejší útočník Bostonu.

Překoná Jumbo Joe svůj loňský výkon, kdy v 73 zápasech základní části nasbíral 51 bodů?

Titulní foto: Icon Sportswire

Štítky

Autor  

Žurnalistiku se střídavými úspěchy studoval v Brně a poté v Praze. S novinařinou začínal v redakci Pardubického deníku, později strávil rok ve službách jednoho hokejového serveru. Následně na dva roky zakotvil v Evropském vydavatelství, kde však psal především o politice. Pak úplně změnil pracovní zaměření, aby se loni na podzim vrátil v plné síle do světa sportovní žurnalistiky v barvách časopisu Svět sportu a nově též serveru nhlnews.cz. Dlouhodobě sleduje především výkony hráčů Anaheimu Ducks a Detroitu Red Wings, mezi nejoblíbenější hráče řadí Pavla Dacjuka, Henrika Zetterberga, Teemu Selänne a Paula Kariyu. Kontakt na autora: lukas.zitka@nhlnews.cz