Karlsson si vybírá. Údajně odmítá kanadské celky

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      24. 8. 2018 8:44    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Karlsson si vybírá. Údajně odmítá kanadské celky  

Fanda NHL

Spekulace ohledně nového působiště Erika Karlssona opět sílí. Hvězdný obránce, kterému končí příští léto současný kontrakt se Senators, má však specifické požadavky.

Podle informací Andyho Stricklanda z regionální stanice Fox Sports Midwest nechce osmadvacetiletý Švéd podepsat další smlouvu s kanadským mančaftem a rád by zamířil do USA.

Karlsson dostal nabídku již od Ottawy, ta ale měla ztroskotat na hokejistově touze po vyšších podpisových bonusech (psali jsme ZDE). Během léta se pak mezi další velké zájemce o jeho služby zařadili Lightning, Stars a Golden Knights.

Fanshop týmu

Zpráva o Karlssonově nechuti zůstat na sever od kanadsko-amerických hranic přichází jen krátce poté, co zámořská média informovala o zájmu Vancouveru (čtěte ZDE). Generální manažer Canucks Jim Benning však tuto zvěst ještě týž den popřel.

VELKÁ LETNÍ SOUTĚŽ PRO NAŠE ČTENÁŘE: OTÁZKA ZDE

Titulní foto: Icon Sportswire

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby.Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.