Krejčí stále není fit

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      3. 10. 2019 7:17     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Krejčí stále není fit  

Start Davida Krejčího v úvodním utkání sezóny, v němž se Boston střetne s Dallasem, je pořád nejistý. Český útočník si přivodil v přípravném duelu z 23. září zranění dolní části těla.

Jeho stav se posuzuje na denní bázi.

33letý rodák ze Šternberku se ve středu zapojil do tréninku, měl ale na sobě červený „bezkontaktní“ dres.

„Během kempu jsem se cítil opravdu dobře, bruslil jsem už v srpnu. Byl jsem připraven. Naneštěstí však přišlo toto zranění,“ cituje Krejčího Steve Conroy z deníku Boston Herald.

Jeho místo by měl zaujmout týmový nováček Pär Lindholm. Pokud sázka na Švéda nevyjde, mohl by se na Čechovu pozici posunout z třetí lajny Charlie Coyle.

První zápas ročníku čeká Bruins v noci ze čtvrtku na pátek.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.