VIDEO: Marchand se zakousl do ruky. Poté zjistil, že patří sudímu

Přidal  Daniel Reichel   do  , , , ,      2. 5. 2018 12:44    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Marchand se zakousl do ruky. Poté zjistil, že patří sudímu  

Útočník Bostonu Brad Marchand si pro sebe už několik titulků během letošního play-off uzmul. A jak vidno, stále nemá dost.

Jeho zatím nejzajímavějším počinem bylo kontroverzní olizování Lea Komarova, které plnilo sportovní stránky po několik dnů (čtěte ZDE). Avšak zatímco hrátky s forvardem Maple Leafs lze považovat za akt vyznání citů, ve druhém zápase série proti Tampě Bay nasadil Marchand tvrdší praktiky a místo jazyka použil zuby.

Kamery zachytily, jak se devětadvacetiletý výstřední hokejista zakousl během jedné ze skrumáží do paže sudího. Jakmile si ale uvědomil, že má mezi svými tesáky muže v pruhovaném a ne soupeře, ihned svůj stisk povolil.

Další souboj mezi Bruins a Lightning je na programu v noci ze středy na čtvrtek. Přijde ze strany rozhodčích odveta?

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby.Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.