VIDEO: Pastrňák řádil! Proti Nashvillu nasbíral tři body

Přidal  Daniel Reichel   do  , , ,      23. 12. 2018 5:52    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Pastrňák řádil! Proti Nashvillu nasbíral tři body  

Fanshop týmu

David Pastrňák nepřestává zářit!

Dvaadvacetiletý útočník má za sebou další úžasné představení, když se gólem a dvěma asistencemi podílel na výhře Bruins 5:2 nad Predators.

Havířovský rodák nasbíral všechny své body v závěrečném dějství, když nejdříve asistoval v přesilové hře navrátilci do sestavy Patrici Bergeronovi a v další početní výhodě úspěšně nahrával Bradu Marchandovi. Svůj 23. gól v tomto ročníku pak vstřelil necelých šest minut před koncem zápasu.

V ligové tabulce střelců patří Pastrňákovi, jenž bodoval ve třetím utkání za sebou, čtvrté místo za Alexem Ovečkinem, Jeffem Skinnerem a Gabrielem Landeskogem (kompletní pořadí ZDE).Únik dvojice Marchand – Pastrňák, po němž český forvard zvyšoval na 4:2:

Sestřih celého zápasu:

Titulní foto: Icon Sportswire

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby.Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.