VIDEO: Polák skončil na nosítkách. Je to karma, tvrdil komentátor Bruins

Přidal  Daniel Reichel   do  , , , ,      4. 10. 2019 8:48     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Polák skončil na nosítkách. Je to karma, tvrdil komentátor Bruins  

Obránce Dallasu Roman Polák skončil ve druhé třetině čtvrtečního duelu s Bostonem na nosítkách. V úvodním klání sezóny se mu stal osudným náraz do mantinelu.

Stars později uvedli, že 33letý Čech byl odvezen na vyšetření do nemocnice.

Incident se navíc neobešel bez kontroverze. Pohoršení vyvolal komentář známého hlasatele Bruins Jacka Edwardse, který situaci popsal spojením „bad hockey karma“. A to vše v momentě, kdy rodák z Ostravy ležel bezvládně na ledě.

Hráčův agent Allan Walsh posléze Edwardse na svém twitterovém účtu označil za „sráče“.

Polák podepsal v červnu s Dallasem roční smlouvu na 1,75 mil. dolarů. V minulém ročníku za něj naskočil do 77 duelů se ziskem devíti bodů.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.