VIDEO: Tak tohle byl solidní zářez! Rozhodčí obrali Nashville o regulérní gól…

Přidal  Martin Hrubý   do  , , , ,      12. 6. 2017 6:46    Komentář  

Byl to moment, který výrazným způsobem ovlivnil nedělní šesté finále play off National Hockey League mezi domácím Nashvillem a Pittsburghem. Na začátku 22. minuty vstřelili Predátoři za stavu 0:0 regulérní gól, který jim však sudí neuznali.


Sledujte NHLnews také na Facebooku a Twitteru.


Vyprodaná Bridgestone Arena jásala z gólu Coltona Sissonse, jenže radost domácích hráčů i jejich fanoušků netrvala dlouho. Jak se ukázalo, hlavní sudí Kevin Pollock v domnění, že puk má v moci gólman Penguins Matt Murray, foukl do píšťalky o něco dřív, než jej pohotový Kanaďan dorazil do odkryté branky.


Bude vás zajímat:


Velká chyba rozhodčích (ve finále Stanley Cupu!!!) okamžitě vyvolala obrovskou vlnu emocí a protestů ze strany publika i střídačky Nashvillu. Nic z toho však Predátorům nepomohlo, gól nemohl být uznán.

Autor  

Narozen v roce 1971. NHL sleduji od začátku 80. let, redaktorem od roku 2000. Spoluzakladatel webového serveru NHL.cz. Největší hokejový zážitek - návštěva zápasů NHL, v nichž nastoupilo dohromady osm členů slavné dynastie Edmontonu Oilers z osmdesátých let minulého století včetně Waynea Gretzkyho, Granta Fuhra, Glenna Andersona nebo Craiga MacTavishe, jenž jako vůbec poslední hráč v historii NHL hrál bez helmy.