VIDEO: „What a save!“ Nash svým zákrokem zastínil gólmana

Přidal  Daniel Reichel   do  , , , ,      28. 2. 2018 10:06     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: „What a save!“ Nash svým zákrokem zastínil gólmana  

Útočník Rick Nash se ve svém druhém zápase po vytrejdování z New Yorku Rangers blýskl záchranným zákrokem, který by mu mohl závidět leckterý brankář.

Nový člen sestavy Bruins zazářil v první třetině duelu s Carolinou, když díky neskutečnému postřehu stihl svou holí zastavit puk na brankové čáře a udržet nerozhodné skóre 0:0.

Jen pár minut nato pak třiatřicetiletý Kanaďan stvrdil svou formu a zaznamenal první gól v dresu Bostonu. Celkově se jednalo o jeho devatenáctou přesnou střelu v tomto ročníku.

Štítky

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.