- Reklama -

Calgary dostalo nabídku na svou superstar

- Reklama -

V Calgary se očekávají na podzim výrazné změny, které by se měly dotknout i hvězdného forvarda Johnnyho Gaudreaua.
O situaci u Flames jsme vás již informovali pod tímto odkazem, nově se jí věnuje i montrealský portál Metro Media. Podle něj aktuálně Plameny jednají o vytrejdování Gaudreaua do Montrealu výměnou za Maxe Domiho, Ryana Poehlinga a draftovou volbu.

HOKEJOVÁ BOMBA: ROUŠKY NHL ZA PÁR KAČEK!

Samotný Gaudreau pak v rozhovoru pro Wesa Gilbertsona z deníku Calgary Sun uvedl, že i navzdory spekulacím upřednostňuje setrvání v současném mančaftu.
„Calgary je pro mě druhý domov a hraní hokeje tam miluju, stejně tak jako své spoluhráče a samotné město,“ uvedl v interview 27letý Američan.
Novinář Brian Costello z časopisu The Hockey News již dříve označil za vhodné destinace pro Gaudreaua Columbus, Floridu, Buffalo nebo New Jersey.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -