- Reklama -

Kings vytrejdovali Toffoliho

- Reklama -

Vancouver získal Tylera Toffoliho.
Los Angeles pustilo špičkového forvarda výměnou za útočníka Tima Schallera, práva na Tylera Maddena, volbu ve druhém kole draftu 2020 a podmíněnou volbu ve čtvrtém kole 2022.
Posledně zmíněný předmět výměny připadne Kings v případě, že Toffoli podepíše s Canucks novou smlouvu.
Fanda NHL


„Tyler přínáší schopnost střílet góly a je dobrý v soubojích. Má úžasné ofenzivní instinkty a zkušenosti z hraní ve velmi důležitých zápsech. Těším se, že přidá do naší sestavy potřebnou šikovnost a sílu,“ uvedl k nové akvizici generální manažer Vancouveru Jim Benning.
Los Angeles si z Toffoliho cap hitu ve výši 4,6 mil. dolarů nic neponechávají.
Toffoli se nedávno blýskl historicky prvním hattrickem pod širým nebem v NHL, když pomohl v utkání Stadium Series porazit Colorado. V tomto ročníku naskočil do 58 duelů se ziskem 18 branek a 34 bodů.
27letý Kanaďan strávil celou svou kariéru v dresu Králů, kterým v roce 2014 pomohl získat Stanley Cup. Kalifornský celek jej draftoval v roce 2010 ze 47. pozice.
O dva roky starší Schaller odehrál v aktuální sezóně 51 zápasů, ve kterých zaznamenal pět gólů a asistenci. V minulosti působil v Buffalu a Bostonu.
20letý Madden nyní obléká trikot Northeastern University.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -