- Reklama -

Stamkos je připraven!

- Reklama -

Kapitán Tampy Bay Steven Stamkos je připraven v případě obnovení ročníku naskočit do hry. V pátek to novinářům sdělil trenér Bolts Jon Cooper.
„Každý den je na tom lépe. Nevím, kdy se věci dají znovu dokupy, ale očekávám, že všichni naši hráči budou připravení,“ okomentoval kouč vyprázdněnou marodku Lightning.

Tahle COOL trička NHL chceš!

Stamkos podstoupil 2. března operaci břišního svalstva, vinou které vynechal sedm utkání. Délka zotavování 30letého Kanaďana se odhadovala na 6 – 8 týdnů.
„Vím, že tvrdě pracoval na tom, aby se vrátil. Potřeboval hodně odpočinku a toho se mu nyní dostává,“ dodal Cooper na kapitánovu adresu.
Stamkos je v mužstvu s 29 góly a 66 body druhým nejlepším hráčem, když jej v obou statistikách v tomto ročníku předčil jen Nikita Kučerov (33 branek, 85 bodů).

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -