- Reklama -

Wild představili dresy pro venkovní klání dramatickým videem

- Reklama -

Poté, co své dresy pro Stadium Series 2016 ukázali Detroit Red Wings a Chicago Blackhawks, nezahálela ani Minnesota. Zatímco první dva zmíněné celky odhalily na svých sociálních sítích pouze fotografie, Wild překvapili videem s dramaticky vyznívajícím mluveným komentářem.

Nejvíce pozornosti na sebe strhly obrovské číslice v horní části rukávů. Jinak se však trikoty drží designově při zemi a Wild v žádném případě nenapodobili Blackhawks, kteří dali zelenou inovativnímu hávu.

Minnesota se ve svém premiérovém venkovním utkání postaví 21. února právě Chicagu. Bitva se odehraje v Minneapolis na TCF Bank Stadium, jenž za normálních okolností hostí fotbalové zápasy tamních Gophers (NCAAF) a Vikings (NFL).
Titulní foto: Icon Sportswire

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -