DeBrincat si plácl s Chicagem na tři roky

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      3. 10. 2019 19:50     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem DeBrincat si plácl s Chicagem na tři roky  

Blackhawks podepsali novou tříletou smlouvu s útočníkem Alexem DeBrincatem. 21letý Američan si přijde v průměru na 6,4 mil. dolarů ročně.

DeBrincat má před sebou závěrečný rok svého nováčkovského kontraktu, po němž se mohl stát chráněným volným hráčem.

Rodák z Michiganu má za sebou přelomovou sezónu, v níž za 82 zápasů nasbíral 41 gólů a 76 bodů. Jednalo se o jeho druhý ročník v NHL.

Do slavné soutěže se mu otevřely dveře ve druhém kole draftu 2016, kdy v něm Blackhawks získali nečekaný klenot.

Generálního manažera Jestřábů Stana Bowmana čeká klid před bouří. Mladí forvardi Dylan Strome, Drake Caggiula, Brendan Perlini a Dominik Kubalík se mohou stát příští offseason chráněnými volnými hráči.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.