Naboural Pastovi auto. Za odměnu měl fotku s hvězdou

Přidal  Daniel Reichel   do  , , ,      3. 11. 2019 14:31     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Naboural Pastovi auto. Za odměnu měl fotku s hvězdou  

Potkat na ulici profesionálního sportovce může být pro mnoho fanoušků jedinečným zážitkem, jeden hokejový příznivec z Bostonu však povýšil tato setkání na novu úroveň.

Marku Sousaovi se „podařilo“ v massachusettské metropoli nabourat auto samotného útočníka Bruins Davida Pastrňáka. Na tento okamžik ale rozhodně nebude vzpomínat ve špatném. Po standardní výměně potvrzení o pojištění vozidel totiž zažádal svou „oběť“ o společnou fotografii.

A toto je výsledek:

Na sociální síti Twitter se fanda nezapomněl pochlubit ani konverzací se svým otcem, jemuž se s incidentem záhy svěřil.

Zámořské portály další informace k nehodě neuvádějí. Jedno ale víme jistě. 23letý Čech se soudě podle jeho posledního výkonu nikterak nezranil.Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.