Rutta bude i nadále Bleskem

Přidal  Daniel Reichel   do  , , ,      4. 5. 2019 11:11    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Rutta bude i nadále Bleskem  

Fanshop týmu

Český obránce Jan Rutta se dohodl s Tampou Bay na podpisu nové roční smlouvy v hodnotě 1,3 mil. dolarů. Kontrakt je jednocestný.

28letý rodák z Písku se připojil k Lightning v lednu poté, co byl vyměněn z Chicaga. Celkem odehrál v minulé sezóně 37 zápasů s bilancí dvou gólů a šesti asistencí. V play-off přidal další čtyři starty, v nichž dvakrát asistoval.

V průběhu ročníku působil také na farmě Bolts v AHL.

Ruttova pouť v NHL začala v roce 2017, kdy podepsal jako nedraftovaný volný hráč smlouvu s Blackhawks. Předtím hájil barvy chomutovských Pirátů.Štítky

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby.Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.