Stěhování a konec. Vrátí se Marleau do San Jose?

Přidal  Daniel Reichel   do  ,      27. 6. 2019 19:34     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Stěhování a konec. Vrátí se Marleau do San Jose?  

Carolina vykoupí Patricka Marleaua z posledního roku jeho kontraktu. Informaci přinesl Luke DeCock z deníku News&Observer s odvoláním na slova generálního manažera Dona Waddella.

Hurricanes získali 39letého forvarda minulý týden v rámci trejdu s Torontem. Leafs k Marleauovi přibalili také podmínečnou volbu v prvním kole a volbu v sedmém kole draftu 2020.

Výměnu si připomeňte ZDE.

Marleau nezmeškal od sezóny 2008/2009 ani jedno utkání. V té minulé vstřelil 16 gólů a přidal 21 asistencí.

Kanadský rodák již dříve otevřeně přiznal, že touží po comebacku do San Jose, v němž strávil 19 let své kariéry. Pro Daltona Johnsona z portálu nbcsports.com hráč uvedl, že jeho rodina se již do Kalifornie vrátila.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.