VIDEO: Eliáš naposledy v dresu New Jersey. Zamával fanouškům a ukončil zámořskou kariéru

Přidal  Martin Hrubý   do  , , , ,      9. 4. 2017 10:56    Komentář  

Patrik Eliáš se rozloučil se zámořskou kariérou před posledním domácím utkání New Jersey v letošní sezóně NHL. Soupeřem Devils byli hokejisté New Yorku Islanders, kteří si odvezli z Newarku oba body za výhru 4:2.


Bude vás zajímat:


Český útočník absolvoval s týmem předzápasové rozbruslení, pak se postavil na slavností vhazování a rozloučil se s fanoušky amerického klubu, kterých se včera vměstnalo do ochozů arény Prudential Center 16 514.

„Byl jsem trochu nervózní, skoro jako kdyby to měl být můj první zápas v NHL,“ uvedl později čtyřicetiletý rodák z Třebíče, se kterým se přišly přímo na led pozdravit i manželka Petra s dcerami Sophií a Kailou.

V příští sezóně vyřadí Ďáblové Eliášovo číslo 26 a pověsí ho ke stropu své haly. Přesný termín slavnostního ceremoniálu nebyl prozatím stanoven.

Autor  

Narozen v roce 1971. NHL sleduji od začátku 80. let, redaktorem od roku 2000. Spoluzakladatel webového serveru NHL.cz. Největší hokejový zážitek - návštěva zápasů NHL, v nichž nastoupilo dohromady osm členů slavné dynastie Edmontonu Oilers z osmdesátých let minulého století včetně Waynea Gretzkyho, Granta Fuhra, Glenna Andersona nebo Craiga MacTavishe, jenž jako vůbec poslední hráč v historii NHL hrál bez helmy.