VIDEO: Krejčí dovedl komentátora Bruins do extáze

Přidal  Daniel Reichel   do  , , ,      6. 3. 2019 5:44     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Krejčí dovedl komentátora Bruins do extáze  

Fanshop týmu

Český útočník ve službách Bruins David Krejčí si v úterý šplhnul u bostonského komentátora Jacka Edwardse.

Dvaatřicetiletý rodák ze Šternberku zazářil v duelu s Hurricanes, když když pálil ostrou v prodloužení a rozhodl o výhře 4:3. A jelikož Carolina podruhé v tomto ročníku oblékla klasické zelené dresy Hartfordu Whalers, měl známý hlasatel Bruins o to větší důvod k radosti.

Edwards je znám svou nelibostí ke snaze Canes navázat na svou historii, která v Hartfordu začala, a tentokrát si soka skutečně vychutnal.

„Bruins zvrátili dvoubrankové manko, porazili Carolinu a naporcovali velrybu. Zničili je!,“ mohl by znít volný překlad Edwardsova poměrně agresivního komentáře.

V závalu jeho nadšení by ale neměl zaniknout fakt, že spolupráce DeBrusk-Krejčí byla prostě brilantní.Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.