VIDEO: Mark Scheifele zaskočil za Hellebuycka

Přidal  Lukáš Zitka   do  , ,      26. 3. 2019 10:48     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Mark Scheifele zaskočil za Hellebuycka  

Fanshop týmuNoční utkání s Dallasem se Winnipegu vůbec nepodařilo. Domácí prohráli 2:5 a skóre mohlo být i vyšší, kdyby za Connora Hellebuycka nezaskočil útočník Mark Scheifele.

Utkání v tu chvíli teprve na začátku, skóre ještě bylo bez gólů a v té době ještě moc nenaznačovalo, že se nakonec domácí fanoušci budou trousit z arény se smutkem.

Lavina bílých dresů, mezi nimi i Radek Faksa, se valila na domácího gólmana a zasypala jej sprškou střel. Opakovaně se snažili brankáře i klubko hráčů Jets před sebou prostřelit Blake Comeau a Miro Heiskanen.

A právě Niskanenova bekhendová dorážka dokázala projít za záda Hellebuycka. Jenže tam ji zastavila pohotová hůl Marka Scheifeleho.

Autor  

Žurnalistiku se střídavými úspěchy studoval v Brně a poté v Praze. S novinařinou začínal v redakci Pardubického deníku, později strávil rok ve službách jednoho hokejového serveru. Následně na dva roky zakotvil v Evropském vydavatelství, kde však psal především o politice. Pak úplně změnil pracovní zaměření, aby se loni na podzim vrátil v plné síle do světa sportovní žurnalistiky v barvách časopisu Svět sportu a nově též serveru nhlnews.cz. Dlouhodobě sleduje především výkony hráčů Anaheimu Ducks a Detroitu Red Wings, mezi nejoblíbenější hráče řadí Pavla Dacjuka, Henrika Zetterberga, Teemu Selänne a Paula Kariyu. Kontakt na autora: lukas.zitka@nhlnews.cz