Přidal  Lukáš Zitka   do  , , ,      21. 11. 2018 19:04    Komentář

Fanshop týmuJedenadvacetiletý fenomén jménem Connor McDavid hraje v NHL čtvrtou sezonu. Kapitán Edmontonu Oilers za tu dobu stihl nastoupit do 230 utkání, ve kterých nasbíral 287 bodů. Jeho trefa v nočním utkání proti San Jose Sharks byla speciální – byla to branka s pořadovým číslem 100,

Dvojnásobný vítěz bodování celé ligy si v první třetině najel z druhé vlny a překonal střelou brankáře Sharks Martina Jonese a srovnal skóre zápasu na 1:1. Spokojený mohl být i po konci utkání, protože Edmonton bral dva body díky vítězné trefě Leona Draisaitla v prodloužení.

Titulní foto: Icon Sportswire