VIDEO: Spletl si sport? Kuemper filmoval zranění po kontaktu s Nelsonem

Přidal  Lukáš Zitka   do  , ,      25. 3. 2019 9:04     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Spletl si sport? Kuemper filmoval zranění po kontaktu s Nelsonem  

Fanshop týmuKanadský gólman Darcy Kuemper, jenž chytá za Arizonu Coyotes je asi velkým fotbalovým fanouškem. V nočním zápase proti New York Islanders totiž předvedl výstavního „Neymara“ nebo jemu podobné herce ze zelených pažitů.

Brock Nelson se probíjel k brance Arizony, když se po střele dral přes čtveřici Kojotů, mírně se srazil s brankářem, který si to nenechal líbit a nastavil mu loket. Což si americký útočník nenechal líbit a Kuempera následně postrčil.

Toho chtěl gólman využít a skácel se k zemi držíce se za hlavu. O pár vteřin později, když bylo jasné, že mu rozhodčí na tuto udičku neskočili, byl už v pořádku a věnoval se opět hře. Situaci si ještě oba borci vysvětlovali po odpískání, kanadský brankář se po útočníkovi Islanders ohnal hokejkou.

Autor  

Žurnalistiku se střídavými úspěchy studoval v Brně a poté v Praze. S novinařinou začínal v redakci Pardubického deníku, později strávil rok ve službách jednoho hokejového serveru. Následně na dva roky zakotvil v Evropském vydavatelství, kde však psal především o politice. Pak úplně změnil pracovní zaměření, aby se loni na podzim vrátil v plné síle do světa sportovní žurnalistiky v barvách časopisu Svět sportu a nově též serveru nhlnews.cz. Dlouhodobě sleduje především výkony hráčů Anaheimu Ducks a Detroitu Red Wings, mezi nejoblíbenější hráče řadí Pavla Dacjuka, Henrika Zetterberga, Teemu Selänne a Paula Kariyu. Kontakt na autora: lukas.zitka@nhlnews.cz