- Reklama -

Islanders jistí modrou. S Pulockem podepsali novou smlouvu

- Reklama -

Fanshop týmu
Islanders se dohodli na další dvouleté spolupráci s obráncem Ryanem Pulockem. Finanční podmínky kontraktu zatím nebyly zveřejněny.


Třiadvacetiletý rodák z kanadského Dauphinu má za sebou solidní ročník, v němž si s deseti góly, 22 asistencemi a 32 body stanovil svá osobní maxima v NHL.
Z TÁBORA ISLANDERS: Jan Kovář okusí NHL! Bez parťáků z Ruska jej čeká těžká mise
Pulock odhalil svůj um v plné kráse na farmě Ostrovanů v Bridgeportu, kde během sezóny 2016/17 nasbíral 46 bodů (15+31). Tento výkon mu dopomohl i k nominaci na Utkání hvězd AHL.
Svůj první krok do NHL učinil na draftu 2013, kdy si jej Newyorčané vybrali z celkového 15. místa.
Nadějný zadák má zkušenosti i na mezinárodní scéně. V roce 2018 si zahrál za Kanadu na mistrovství světa, před šesti lety pak získal na juniorském světovém šampionátu bronz.
Titulní foto: Icon Sportswire

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -