- Reklama -

Pastrňák s Marchandem předvedli něco, co nebylo k vidění 45 let!

- Reklama -

Fanshop týmuElitní útočná formace Bruins ve složení Marchand – Bergeron – Pastrňák sbírá jeden bod za druhým. V současnosti v NHL asi nenaleznete kompaktněji hrající formaci. Díky nočnímu utkání s Edmontonem se navíc Pastrňákovi s Marchandem povedl kousek, jaký v Bostonu neviděli od dob legendárního Bobbyho Orra!

Fandíš Pastovi? Tohle musíš mít!

Boston Bruins jsou na této dvojici letos skutečně závislí. Začátkem prosince měli tito dva na svědomí více než 40 % vstřelených branek svého mužstva. Není proto divu, že oba dosáhli na hranici 60 bodů v sezoně ještě před odehráním 45 zápasů. Pastrňák má v tuto chvíli ve statistikách zapsáno 61 bodů (31+30) ve 43 zápasech, ve stejné porci utkání se Marchand prosadil šedesátkrát (20+40).
Je to posedmé v bohaté historii Bostonu Bruins, co se stalo, aby dvojice jejich hráčů dosáhla hranice 60 bodů před odehráním 45 utkání základní části. Naposledy to bylo k vidění v sezoně 1974-1975. Zmíněnými borci byly legendy ledového sportu Bobby Orr a střelec Phil Esposito.Titulní foto: Icon Sportswire

- Reklama -

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -