- Reklama -

Trable Arizony přetrvávají

- Reklama -

Po neúspěšném referendu, ve kterém obyvatelé města Tempe odmítli výstavbu nové arény pro Arizonu Coyotes, bude NHL nadále situaci monitorovat. Před startem prvního zápasu finále Stanley Cupu to uved komisař ligy Gary Bettman.

Uvedl, že klub přezkoumává další možnosti v oblasti blízko Phoenixu. „Budeme to podrobně monitorovat. Věříme, že jedna z možností vyjde. Je to dobrý trh a jestli budeme moci dosáhnout toho, aby to tam fungovalo, tak to uděláme,“ uvedl Bettman.

Yotes měli v plánu postavit arénu s kapacitou 16 000 míst. Výstavbu ale odmítli místní obyvatelé v referendu, když se proti vyslovilo 56 % voličů.

Bettmanův zástupce Bill Daly zároveň prozradil, že Ryan Smith, většinový majitel celku NBA Utah Jazz, kontaktoval ligu se zájmem o přestěhování klubu do Salt Lake City.

- Reklama -

Komisař ligy taky prozradil, že se řeší i budoucnost Ottawy, konkrétně její prodej. Podle něj je pravděpodobné, že proces potrvá ještě několik týdnů. Ve hře zůstávají čtyři zájemci.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -