VIDEO: Stecher poslal vítězný gól svému otci

Přidal  Lukáš Zitka   do  , , ,      13. 8. 2020 19:59     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Stecher poslal vítězný gól svému otci  

Fanshop týmuObránce Vancouver Canucks Troy Stecher poté, co rozhodl zápas prvního kola play-off proti St. Louis Blues, namířil pravým ukazovákem ke stropu haly.

Stecher si šikovně najel ze druhé vlny poté, co jeho spoluhráči úspěšně napadli rozehrávku Bluesmanů. Jeho příklep se propasíroval mezi rukou a tělem Jordana Binningtona do branky. V konečném zúčtování to byla vítězná branka celého klání.

Stecher svým gestem uctil svého otce, který zemřel letos 21. června.

„Nastaly těžké momenty, když jsem se to snažil všechno zvládnout. Naštěstí jsem ale obklopen svými spoluhráči, kteří mi s tím hodně pomohli. Měl jsem pár vteřin možnost zavzpomínat a uctít tátu, největším okamžikem pro mě ale bylo, jak mě okamžitě všichni na střídačce poplácali a vyjádřili podporu,“ nechal se slyšet bek Canucks.

Autor  

Žurnalistiku se střídavými úspěchy studoval v Brně a poté v Praze. S novinařinou začínal v redakci Pardubického deníku, později strávil rok ve službách jednoho hokejového serveru. Následně na dva roky zakotvil v Evropském vydavatelství, kde však psal především o politice. Pak úplně změnil pracovní zaměření, aby se loni na podzim vrátil v plné síle do světa sportovní žurnalistiky v barvách časopisu Svět sportu a nově též serveru nhlnews.cz. Dlouhodobě sleduje především výkony hráčů Anaheimu Ducks a Detroitu Red Wings, mezi nejoblíbenější hráče řadí Pavla Dacjuka, Henrika Zetterberga, Teemu Selänne a Paula Kariyu. Kontakt na autora: lukas.zitka@nhlnews.cz